Strona główna » Zasilacze » Buforowe » Zasilacz buforowy PSUPS20A12CRT 13,8V 20A 2x17Ah
Zasilacz buforowy PSUPS20A12CRT 13,8V 20A 2x17Ah
Pulsar
  • Recenzje produktu (0)
PSUPS 13,8V/12V/20A/17Ah Zasilacz buforowy do 16 kamer HD i rejestratora, z miejscem na rejestrator + transmitery
  • Zasilanie: 176÷264VAC/50Hz
  • Wyjście zasilania: 16x0,8A/13,8VDC + 1x5A/12VDC (RJ45 + JACK5,5/2,1)
  • Transmitter P-TRP120 do kamer: 12 szt.
  • Prąd ładowania akumulatora: 2A
  • Miejsce na akumulator: 2x17Ah/12V
  • Sprawność: 85%
  • Zabezpieczenia: SCP, OLP, UVP, OVP, OHP*, tamper (otwarcie obudowy)
  • Wymiary: W=425 H=540 D=190+14 mm