Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy AUPS-100-120-O 12V 8A do zabudow
Zasilacz buforowy AUPS-100-120-O 12V 8A do zabudow-34852
Zasilacz buforowy AUPS-100-120-O 12V 8A do zabudow
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy SMPS 12V, Vin 230VAC, Vout 10,8...13,8VDC, Iout 8A, Ich 1 / 2A, Pout 100W, moduł do zabudowy
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • zabezpieczenia przeciwzwarciowe (SCP), przeciążeniowe (OLP), termiczne (OHP) i przepięciowe
  • możliwość uruchomienia bez zasilania sieciowego (z akumulatora)
  • wyjścia techniczne OUF i ACF (kontrola pracy oraz integracja z innymi systemami)
  • łatwy montaż w obudowach serii ABOX posiadających otworowanie systemowe w rastrze 10,8 mm
INFORMACJE DODATKOWE:
  • zastosowanie dodatkowej przetwornicy serii ASUC pozwala na podniesienie napięcia wyjściowego i dostosowanie go do wymogów instalacji (np. do 24 / 48 / 55 VDC)
  • dla odbiorników wymagających stabilnego zasilania 12 VDC takich jak rejestratory oraz dyski sieciowe NAS zalecamy zastosowanie dodatkowego moduły stabilizującego serii AVC lub AVIC
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, tworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
DANE TECHNICZNE:
Akumulator
1 x akumulator żelowy lub AGM 12V
Napięcie wyjściowe
10,8 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy
8 A - ciągły
10 A - maksymalny (podzas ładowania akumulatora)
Moc zasilacza
100 W - ciągła
120 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora)
Sprawność
90% @100 W
Napięcie wejściowe
190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora
1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza
Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
Zasilanie sieciowe:
Elektroniczne zabezpieczenie
przeciążeniowe na poziomie 12 A (automatyczny powrót po zwarciu)
Praca z akumulatora:
Bezpiecznik topikowy 10 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
Przed odwrotnym podłączeniem oraz przeciążeniem:
Bezpiecznik topikowy 10 A
Przed głębokim rozładowaniem:
Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,8 V
Sygnalizacja
LED1 (żółta) - obecność napięcia sieci
LED2 (zielona) - obecność napięcia wyjściowego
LED3 (czerwona) - ładowanie akumulatora
Wyjścia techniczne
OUF – brak napięcia +DC_OUT (NC)
ACF – brak napięcia AC (NC)
Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC
Przycisk START
Konstrukcja obudowy
Brak - moduł do zabudowy
Montaż
Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm
Temperatura pracy
-25 ... +50°C
Wymiary (S x W x G)
118 x 65 x 45 mm