Strona główna » Zasilacze » Buforowe » Zasilacz buforowy PSBEN10A12D/LCD 13,8V/10A 40Ah
Zasilacz buforowy PSBEN10A12D/LCD 13,8V/10A 40Ah
Pulsar
  • Recenzje produktu (0)
PSBEN10A12D/LCD  -  PSBEN 13.8V/10A/40Ah/EN/LCD zasilacz buforowy impulsowy
  • Zasilanie: 230VAC/50Hz
  • Wyjście zasilania:
      - 10A/13,8VDC - dla ogólnego zastosowania
      - 3,33A/13,8VDC - dla stopnia 1, 2
      - 1,33A/13,8VDC - dla stopnia 3
  • Prąd ładowania akumulatora: 0,6A/1,5A/2,2A/3A
  • Miejsce na akumulator: 40Ah/12V
  • Sprawność: 80%
  • Zabezpieczenia: SCP, OLP, OVP, UVP*, tamper (otwarcie obudowy, oderwanie od ściany)
  • Wyjścia techniczne: EPS - awaria sieci AC, PSU - awaria zasilacza,
      APS - awaria akumulatora
  • Zgodność z normami: EN50131
  • Panel LCD
  • Funkcje dodatkowe – wymagane dodatkowe moduły,
      możliwość zdalnego monitoringu przez sieć LAN, WiFi, RS485, USB
  • Wymiary: W=330 H=350 D=170+8 mm