Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy PoE PWB-52V2A 52V/2,3A/2xBAT
Zasilacz buforowy PoE PWB-52V2A 52V/2,3A/2xBAT-40482
Zasilacz buforowy PoE PWB-52V2A 52V/2,3A/2xBAT
Brak
Numer katalogowy: 31653
Kod producenta: PWB-52V2A
  • Recenzje produktu (0)
Przeznaczenie
Zasilacz dedykowany do systemów zasilania PoE
Zasilanie
200 - 240 V AC
Wyjście zasilania
2.3 A / 52 V DC / 134 W
funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora
Prąd ładowania akumulatora
0.5A
Sprawność
87%