Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy PSB-24V5A 27,6V 5A
Zasilacz buforowy PSB-24V5A 27,6V 5A -34913
Zasilacz buforowy PSB-24V5A 27,6V 5A
Brak
  • Recenzje produktu (0)
zasilanie
200÷240VAC
Wyjście zasilania
4.5A/27.6VDC
Prąd ładowania akumulatora
0.5A/2A
Sprawność
87%