Strona główna » Zasilacze » Hermetyczne » Zasilacz hermetyczny LPV-150-12 12V 12,5A 150W
Zasilacz hermetyczny LPV-150-12 12V 12,5A 150W
MWPower SSWiN
  • Recenzje produktu (0)
Profesjonalny zasilacz LED Mean Well:
- Moc: 150W
- Napięcie: 12V
- Natężenie: 10A
- Sprawność: 85%
- Zabezpieczenia: SCP, OLP, OVP
- Wymiary: 191 x 63 x 37,5mm
- Szczelna obudowa: (IP67)
LPV-150-12 - Profesjonalny zasilacz LED 100W - Mean Well