Strona główna » Zasilacze » Zasilacz hermetyczny HLG-150H-24 24V 6,25A 150W
Zasilacz hermetyczny HLG-150H-24 24V 6,25A 150W-32908
Zasilacz hermetyczny HLG-150H-24 24V 6,25A 150W
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacze do systemów oświetleniowych LED z metalową obudową wodoszczelne IP67/IP65
  • napięcie zasilania: 90-305VAC; 127-431VDC
  • szczelna metalowa obudowa zgodna z normą IP67/IP65
  • wbudowana funkcja aktywna PFC
  • odporność na przepięcia 4KV zgodnie z normą IEC61000-4-5
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, nadprądowe, nadnapięciowe, termiczne
  • regulacja napięcia wyjściowego potencjometrem w wersji A
  • regulacja prądu wyjściowego potencjometrem A
  • funkcja ściemniania 3w1 w modelach wersji B (1~10VDC, PWM, rezystor)
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -40~+70°C
  • wydajność do 90.5%