Strona główna » Zasilacze » Hermetyczne » Zasilacz hermetyczny GPV-150-12 12V 12,5A 150W
Zasilacz hermetyczny GPV-150-12 12V 12,5A 150W-23628
Zasilacz hermetyczny GPV-150-12 12V 12,5A 150W
  • Recenzje produktu (0)
Dostępne są w następujących mocach 12 W, 18 W, 24 W, 36 W, 48 W, 60 W, 75 W, 100 W, 150 W i 200 W, oraz w wersjach napięciowych 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 36 V.
Moc
120 W
144 W
Napięcie
12 V
24 V
Prąd
10 A
6.25 A
Klasa izolacji
II
Temperatura pracy
-30 ~ +70 °C
Gwarancja
3 lata
Wymiary [dł. × szer. × wys.]
203 × 70 × 45 mm
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz hermetyczny A1012Y 12V 0,83A 10W