Strona główna » Zasilacze » Hermetyczne » Zasilacz hermetyczny GPV-100-12 12V 8,3A 100W
Zasilacz hermetyczny GPV-100-12 12V 8,3A 100W-23627
Zasilacz hermetyczny GPV-100-12 12V 8,3A 100W
  • Recenzje produktu (0)
Dostępne są w następujących mocach 12 W, 18 W, 24 W, 36 W, 48 W, 60 W, 75 W, 100 W, 150 W i 200 W, oraz w wersjach napięciowych 5 V, 12 V, 15 V, 24 V, 36 V.
Moc
100 W
100 W
100 W
Napięcie
12 V
24 V
36 V
Prąd
8,3 A
4,2 A
2,8 A
Klasa izolacji
II
Temperatura pracy
-30 ~ +70 °C
Gwarancja
3 lata
Wymiary [dł. × szer. × wys.]
187 × 52 × 37 mm