Strona główna » Zasilacze » Buforowe » Zasilacz buforowy PSG2-12V20A 13,8V 20A
Zasilacz buforowy PSG2-12V20A 13,8V 20A-37312
Zasilacz buforowy PSG2-12V20A 13,8V 20A
Brak
Numer katalogowy: 29609
Kod producenta: 29448
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy impulsowy UPS 12V DC 20A do kamer IP routera switcha zabudowy Grade 2
Zasilacz buforowy to urządzenie odpowiadające za nieprzerwane zasilania urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia 12 V DC (+/-15%). W sytuacji, gdy nastąpi zanik napięcia sieciowego następuje natychmiastowe przełączenie na zasilanie akumulatorowe.
Zasilacze przeznaczone są do nieprzerwanego zasilania urządzeń SSWiN i KD wymagających stabilizowanego napięcia 12V DC (±15%).
Najważniejsze funkcje:
  • Zasilanie: 200 - 240 V AC
  • Wyjście zasilania: 20 A / 13.8 V DC (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem); funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora
  • Prąd ładowania akumulatora: 2A/4A/8A
  • Sprawność: 87%
  • Wymiary: 237 x 168 x 54 [+/-2 mm]
  • Zabezpieczenia: SCP, OLP, OVP, UVP
  • Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego: EPS – awaria sieci AC; APS – awaria akumulatora
Cechy urządzenia:
  • Napięcie zasilania ~200 - 240 V
  • Bezprzerwowe zasilanie DC 13,8 V lub 27,6 V
  • Wysoka sprawność (do 89%)
  • Prąd ładowania akumulatora wybierany zworką
  • Ochrona akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem (UVP)
  • Funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora
  • Sygnalizacja optyczna LED
  • Dynamiczny test akumulatora
  • Kontrola ciągłości obwodu akumulatora
  • Kontrola napięcia akumulatora
  • Wyjście techniczne EPS zaniku sieci - przekaźnikowe
  • Wyjście techniczne APS sygnalizacji awarii akumulatora – przekaźnikowe
  • Kontrola ładowania i konserwacji akumulatora
  • Zabezpieczenie wyjścia akumulatora przed zwarciem i odwrotnym podłączeniem
Zastosowanie:
Zasilacz buforowy umożliwi zasilanie urządzeń, które obowiązkują potrzebują stabilizowanego napięcia 12V DC. Poniżej prezentujemy produkty, z którymi prezentowany zasilacz będzie kompatybilny:
  • Kamera IP
  • Router
  • Switch
  • Czujka
  • Sygnalizator
  • Zwora elektromaggnetyczna
  • Elektrozaczep
  • Domofon
  • Wideodomofon
Zabezpieczenia:
  • Przeciwzwarciowe SCP
  • Nadnapięciowe OVP
  • Przepięciowe
  • Przeciążeniowe OLP
Dane techniczne
  • Typ zasilacza EN50131-6: A, stopień zabezpieczenia 1, 2, klasa środowiskowa II
  • Zasilanie: ~ 200 - 240 V
  • Pobór prądu na potrzeby własne zasilacza podczas pracy bateryjnej: 20 - 40mA
  • Zabezpieczenie przeciążeniowe OLP: 105-150% mocy zasilacza, automatyczny powrót
  • Zabezpieczenie nadnapięciowe OVP: >37V (zadziałanie wymaga odłączenia napięcia zasilania na czas ok. 1 min.)
  • Zabezpieczenie akumulatorów przed nadmiernym rozładowaniem UVP: U<19 V (± 0,5V) – odłączenie zacisku akumulatora
  • Sygnalizacja optyczna: - dioda LED na PCB zasilacza
  • Warunki pracy: Temperatura: -10 C ÷ +40 C wilgotność względna 20%...90%, bez kondensacji