Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy AWZG2-12V2A-B 13,8V/2A 7Ah
Zasilacz buforowy AWZG2-12V2A-B 13,8V/2A 7Ah -39164
Zasilacz buforowy AWZG2-12V2A-B 13,8V/2A 7Ah
Brak
Numer katalogowy: 30836
Kod producenta: AWZG2-12V2A-B
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy Grade 2 Pulsar AWZG2 13,8V/2A/7Ah
  • obudowa: metalowa (IP20), natynkowa, skręcana
  • napięcie zasilania: 230V AC, 50Hz
  • wyjście zasilania: 2A / 13.8V DC
  • regulacja napięcia wyjściowego: 13V ~ 14V DC
  • nominalny sumaryczny prąd wyjściowy (z akumulatorem): 2A
  • miejsce na akumulator: 7Ah/12V
  • prąd ładowania akumulatora: 0.2A/0.5A (ustawiany zworką)
  • moc zasilacza: maks. 27W
  • sprawność: 76%
  • zabezpieczenia: przepięciowe, SCP, OLP, UVP, OVP, tamper
  • sygnalizacja pracy: diody LED
  • zgodność z normą: EN 50131, Grade 2
  • temperatura pracy: -10ºC ~ 40ºC
  • waga: ok. 2.25kg
  • wymiary: 205x82x237mm (szer./gł./wys.)
Zasilacz buforowy AWZG2-12V2A-B jest przeznaczony do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających stabliziowanego napięcia 13.8V DC o wydajności prądowej 2A. W przypadku zaniku napięcia sieciowego następuje natychmiastowe przełączenie na zasilanie akumulatorowe. Zasilacz wyposażony jest w liczne zabezpieczenia, przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe. Urządzenie posiada obwód ładowania akumulatora stałym prądem z możliwością wybrania prądu ładowania za pomocą zworki. Zasilacz posiada sygnalizację optyczną LED informującą o stanie pracy. Zasilacz jest umieszczony w obudowie metalowej, przystosowanej do montażu natynkowego z miejscem na akumulator.
Obudowa posiada dystans od podłoża montażowego w celu prowadzenia okablowania.
Zabezpieczenia
  • UVP - zabezpiecza przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych.
Specyfikacja techniczna
Główne
Typ zasilacza
A (EPS - External Power Source),
stopień zabezpieczenia 1, 2, klasa środowiskowa II
Zasilanie
230V, 50Hz
Moc zasilacza: maks.
27W
Napięcie wyjściowe
11 ~ 13,8V – praca buforowa
10 ~ 13,8V – praca bateryjna
Prąd wyjściowy max
2A
Zakres regulacji napięcia wyjściowego
13 ~ 14V
Pobór prądu na potrzeby własne zasilacza podczas pracy bateryjnej
11mA
Sygnalizacja niskiego napięcia akumulatora
Ubat < 11,5V, podczas pracy bateryjnej
Zabezpieczenie w obwodzie akumulatora SCP i odwrotna olaryzacja podłączenia:
Bezpiecznik topikowy FBAT (awaria wymaga wymiany wkładki topikowej)
Zabezpieczenie akumulatorów przed nadmiernym rozładowaniem UV
U<10V (± 0,5V) – odłączenie zacisku akumulatora
Wyjścia techniczne
EPS; wyjście sygnalizujące awarię zasilania AC
APS; wyjście sygnalizujące awarię akumulatora
Typu OC: 50mA max.
Stan normalny: poziom L (0V), awaria: poziom hi-Z,
Zabezpieczenie antysabotażowe
TAMPER wyjście sygnalizujące otwarcie obudowy zasilacza
microswitch, styki NC (obudowa zamknięta), 0,5 A@50 V DC (max.)
Sygnalizacja optyczna
Diody LED na PCB zasilacza
Diody LED na pokrywie zasilacza
Warunki pracy
II klasa środowiskowa (PN-EN12101-10:2007)
Klasa ochronności PN-EN
I (pierwsza)
Stopień ochrony PN-EN 60529
IP20
Temperatura pracy
-10ºC ~ +40ºC
Temperatura składowania
20ºC ~ +60ºC
Obudowa
Blacha stalowa DC01 0,7–1,0mm, kolor RAL 9003
Zamykanie
Wkręt walcowy x 2 (z czoła), (możliwość montażu zamka)
Waga
ok. 2.25kg
Wymiary (szer./wys./dł.)
205x237x82mm [+/-2mm]
dystans od podłoża: 8mm
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz impulsowy PSDC-12V8X1A 8x1A-34942
Zasilacz impulsowy PSDC-12V8X1A 8x1A
szt. Do koszyka
Zasilacz awaryjny inverter PROsinus-2600/24 1800W-35331
Zasilacz awaryjny inverter PROsinus-2600/24 1800W
szt. Do koszyka
Zasilacz UPS Line-in POWERbox 850VA 510W 19
Zasilacz UPS Line-in POWERbox 850VA 510W 19" Rack
Zasilacz impulsowy PSDC-12V16X1A 12V/15A/16x1A-40447
Zasilacz impulsowy PSDC-12V16X1A 12V/15A/16x1A
Zasilacz impulsowy 12VDC R1612T 16x1,5A Rack 2U -34961
Zasilacz impulsowy 12VDC R1612T 16x1,5A Rack 2U