Strona główna » Narzędzia » Lutownice i Akcesoria » Lutownica oporowa 60W SI-129B-60 Pro's Kit
Lutownica oporowa 60W SI-129B-60 Pro's Kit-24118
Lutownica oporowa 60W SI-129B-60 Pro's Kit
  • Recenzje produktu (0)
Zasilanie
220~240V AC
Moc
60W
Temperatura lutowania
500°C±10%