Strona główna » Systemy CCTV » Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe SUG-12VDC
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe SUG-12VDC-36995
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe SUG-12VDC
Numer katalogowy: 29341
Kod producenta: SUG-12VDC
  • Recenzje produktu (0)
SUG-12VDC jest miniaturowym ogranicznikiem przepięć, stosowanym do zabezpieczenia urządzeń elektronicznych zasilanych napięciem stałym 12V przed wyładowaniami atmosferycznymi, impulsami przepięciowymi a także przed nagłym wzrostem napięcia, mogącym pojawić się w wyniku uszkodzenia zasilacza sieciowego.
Możliwość przesyłania prądu do 3A umożliwia zastosowanie do większości instalacji automatyki przemysłowej, automatyki budynków oraz systemów ochrony mienia.
Produkt przeznaczony jest do montażu na granicy stref LPZ0 a LPZ1 lub wyższych. Może być wykorzystany wyłącznie do przesyłania napięcia stałego 12V, bez składowej zmiennej - na przykład szybkiej transmisji danych. Podłączany jest pomiędzy źródło zasilania (zasilacz, akumulator) a urządzenie odbiorcze.
NAZWA PARAMETRU
WARTOŚĆ
Ilość chronionych torów
3
Złącze wejściowe / wyjściowe
Śrubowe
Napięcie znamionowe DC (Un)
12V
Napięcie maksymalne DC (Uc)
15V
Napięcie maksymalne AC (Uc)
11V
Prąd znamionowy (In)
3A
C1: Prąd wyładowczy linia-linia 8/20µs (In)
0,25kA
C2: Prąd wyładowczy linia-ziemia 8/20µs (In)
10kA
C2: Maksymalny prąd wyładowczy linia-ziemia 8/20µs (Imax)
20kA
D1: Maksymalny prąd piorunowy 10/350µs (Iimp)
3,5kA
Poziom ochrony 1kV/μs (linia-linia) Up
20V DC
Rezystancja szeregowa
~7mΩ / linię
Wymiary
57 x 32 x 28 (mm)
Sposób montażu
Obudowa wolnostojąca
Sposób uziemienia
Przewód
Szczelność obudowy
IP20
Temperatura pracy
-40ºC~80ºC
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Kamera IP Speed Dome H-343 4Mpix 4mm-34080
Kamera IP Speed Dome H-343 4Mpix 4mm