Strona główna » Przewody » Koncentryczne » Przewód RG-6 Triset 1,13Cu 1,13/4,8/6,8 kl.A 500m
Przewód RG-6 Triset 1,13Cu 1,13/4,8/6,8 kl.A 500m-21792
Przewód RG-6 Triset 1,13Cu 1,13/4,8/6,8 kl.A 500m-21793
Przewód RG-6 Triset 1,13Cu 1,13/4,8/6,8 kl.A 500m
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 17513
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: 500m/bęben
  • Recenzje produktu (0)
Przewód koncentryczny 75 Om TRISET-113 spełnia normę EN50117 i jest zgodny ze standardem klasy A w całym paśmie transmisyjnym w przedziale częstotliwości 5 - 3000 MHz.
Posiada deklarację zgodności z dyrektywą RoHS.
Wymagania
Charakterystyka Triset-113
Kategoria RG-6 lub wyższa
Kable z rodziny Triset-113 są kablami
kategorii RG-6 o podwyższonych parametrach
Podwójny ekran:
folia aluminiowa + oplot o gęstości ≥ 77%
Podwójny ekran:
folia aluminiowa + oplot 81%
Miedziana żyła wewnętrzna o średnicy
nie mniejszej niż jeden milimetr.
 Żyła miedziana o średnicy 1,13mm
Klasa A
Skuteczność ekranowania
0,03...1 GHz ≥ 85 dB
1...2 GHz ≥ 75 dB
2...3 GHz ≥ 65 dB
Skuteczność ekranowania
0,03...1 GHz ≥ 90 dB
1...2 GHz ≥ 90 dB
2...3 GHz ≥ 85 dB
 Impedancja sprzężeniowa < 5 mΩ/m
 Impedancja sprzężeniowa < 4,6 mΩ/m
Cechy wyrózniające:
  • zgodny ze standardem class A,
  • zgodny z wymaganiami rozporządzenia MTBiGM,
  • spełnia wymogi normy na przyspieszone starzenie IEC68-2 część 3,
  • miedziany rdzeń 1,13 mm,
  • niska tłumienność,
  • znakomite dopasowanie,
  • wysoka skuteczność ekranowania - w większości zakresu spełnia wymóg class A+,
  • 81% pokrycie oplotem
  • 5 lat gwarancji.
Wysokiej jakości, podwójnie ekranowany kabel koncentryczny typu RG6 posiada żyłę wewnętrzną wykonaną z drutu miedzianego o średnicy 1,13 mm, co sprawia, że kabel posiada bardzo dobre parametry tłumiennościowe. Rdzeń ten nie ulega korozji, a przewód nie jest sztywny.
Dane Techniczne
Nazwa
TRISET 113
dokladność
Rdzeń miedziany
Średnica
mm
1,13
± 0,03
Dielektryk fizycznie spieniany
Grubość dielektryka
mm
1,83
± 0,05
Średnica dielektryka
4,80
± 0,1
Owalność (odkształcenie od przekroju kołowego)
 ± 2%
Folia Al/PET/Al przyklejona do dielektryka 30/12/30 µm
Szerokość
18
 ± 0,3
Zakładka
 >3
 ± 0,5
Grubość
µm
75
 ± 3
Oplot
Materiał
Aluminium
Średnica drutu
0,12
± 0,01
Liczba drutów
szt
24 x 6
Kąt nawinięcia
stopnie
19,34
Pokrycie
%
81
Płaszcz
Materiał
PVC
Grubość
0,8
± 0,1
Średnica
6,8
+0,20/-0,05
Kolor
Biały (RAL 9010)
Parametry elektryczne
Rezystancja w temperaturze 20°C
Ω/km
 ± 0,5
Pojemność
pF/m
52
 ± 1,5
Rezystancja izolacji
MΩ/km
± 3%
Impedancja
Ω
75
Współczynnik skrócenia fali
%
84
 ± 1
Parametry mechaniczne
Temperatura pracy
°C
Temperatura układania
°C
Minimalny promień gięcia
35 (jednokrotne)
70 (wielokrotne)
Klasy ekranowania przewodów
Klasa
5-30 MHz [mΩ/m]
30-1000 MHz [dB]
1-2 GHz [dB]
2-3 GHz [dB]
50
B
15
A
5
A+
2,5
0,9
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Przewód RG-213 7x0,75mm Cu śr.10,3m 50Om 100m