Strona główna » Przewody » Głośnikowe/Mikrofonowe

Głośnikowe/Mikrofonowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-EZ1P-21871

Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-EZ1P

230,26 zł brutto187,20 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-EZ3-21870

Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-EZ3

230,26 zł brutto187,20 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m

Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,2m

26,57 zł brutto21,60 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m

Kabel patchcord FC/PC-SC/PC 9/125 simplex 0,3m

27,16 zł brutto22,08 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m

Kabel patchcord LC-FC 50/125 OM2 simplex 1m

25,58 zł brutto20,80 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m

Kabel patchcord LC/PC-LC/PC 50/125 duplex 70m

194,44 zł brutto158,08 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 130-21852

Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 130

2 690,01 zł brutto2 187,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 180-21853

Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 180

3 444,42 zł brutto2 800,34 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 280-21854

Kabel patchcord SL-ZRH E90 12x50/125 rozdz. LC 280

4 964,88 zł brutto4 036,49 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 15m

Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 15m

89,74 zł brutto72,96 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 20m

Kabel patchcord ST-LC/PC 50/125 duplex 20m

103,91 zł brutto84,48 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM

Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1310nm WDM

110,92 zł brutto90,18 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1550nm WDM

Moduł SFP 1xGE LC/PC SM 3km 10dB TX1550nm WDM

110,92 zł brutto90,18 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail LC 9/125 1m

Pigtail LC 9/125 1m

8,46 zł brutto6,88 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail SC 9/125 1m

Pigtail SC 9/125 1m

7,68 zł brutto6,24 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m

Przewód 3RCA w ekranie płaski 100m

359,23 zł brutto292,06 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
100m/rolka Do koszyka
Przewód estradowy 2x0,23mm MC305

Przewód estradowy 2x0,23mm MC305

7,82 zł brutto6,36 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
mb. Do koszyka
Przewód głośnikowy 2x0,35 Cu OFC 100m

Przewód głośnikowy 2x0,35 Cu OFC 100m

155,82 zł brutto126,68 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
100m/rolka Do koszyka
Przewód głośnikowy 2x0,50 Cu OFC 100m

Przewód głośnikowy 2x0,50 Cu OFC 100m

218,78 zł brutto177,87 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
100m/rolka Do koszyka
Przewód głośnikowy 2x0,75 Cu OFC 100m

Przewód głośnikowy 2x0,75 Cu OFC 100m

322,09 zł brutto261,86 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
100m/rolka Do koszyka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu