Strona główna » Przewody » Przewód HTKSH 1x2x1,4 FE180/PH120/E90 1000m
Przewód HTKSH 1x2x1,4 FE180/PH120/E90 1000m-42811
Nowość
Przewód HTKSH 1x2x1,4 FE180/PH120/E90 1000m
Brak
Numer katalogowy: 33648
Kod producenta: B10918
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: 1000m/bębe
  • Recenzje produktu (0)
Podstawowe
  • Rodzaj: Kable do systemów bezpieczeństwa pożarowego
  • Napięcie pracy: 225 V
  • Próba napięciowa: napięcie przemienne: 1500 V; napięcie stałe 2250 V
  • Rezystancja izolacji: 500 MΩxkm
  • Pojemność: skuteczna pary przy 1kHz (maks): 120nF/km
  • Min. promień gięcia połączenia na stałe: 10xØ
Temperatura pracy
  • Temperatura przy ułożeniu na stałe od: -30°C
  • Temperatura przy ułożeniu na stałe do: 80°C
  • Min. temperatura układania: -5°C
Rezystancja pętli pary w temp. 20°C (maksymalnie):
0,8 mm – 75 Ω/km
1,0 mm – 48 Ω/km
1,4 mm – 26,6 Ω/km
1,8 mm – 14,96 Ω/km
2,3 mm – 9,6 Ω/km
2,8 mm – 6,4 Ω/km