Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDBW5241E-ZE-27135 2Mpix-27536
Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDBW5241E-ZE-27135 2Mpix
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
1/2,8" 2 Mpx STARVIS™ CMOS, 25/30 kl./s @ 1080P (1920x1080),
WDR (120dB), Micro SD, IP67, IK10, 12V, 24V, PoE, IR do 40 m, alarm
(1/1), wsparcie audio (1/1), obiektyw motozoom 2,7 - 13,5 mm, AI: