Strona główna » Systemy CCTV » Kamera IP tubowa DH-IPC-HFW8241E-Z-27135 2Mpix
Kamera IP tubowa DH-IPC-HFW8241E-Z-27135 2Mpix -24969
Kamera IP tubowa DH-IPC-HFW8241E-Z-27135 2Mpix
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Specyfikacja techniczna
Model DH-IPC-HFW8241E-Z-27135
Przetwornik 1/2.8" 2Mpx STARVIS CMOS
Obiektyw 2.7 ~ 13.5mm, MOTOZOOM
Kąt widzenia 107 ~ 32°
Czułość 0.006Lux / F1.6(kolor, 1/3s, 30IRE)
0.05Lux / F1.6(kolor, 1/30s, 30IRE)
0Lux / F1.6(IR wł.)
Filtr Dzień/Noc Mechaniczny filtr podczerwieni
Diody IR 4 szt., Smart IR
Zasięg promiennika podczerwieni do 50m
Kompresja H.265/H.264, Smart Codec
Rozdzielczość maksymalna 1080P(1920x1080)
Prędkość nagrywania 60kl/s przy 1080P
Strumienie kodowania Trzy strumienie kodowania
Regulacja położenia Panorama: 0 ~ 360°
Nachylenie: 0 ~ 90°
Obrót: 0 ~ 360°
Protokoły ONVIF profile S i G, CGI
Funkcja WDR
AWB
BLC
AGC
2D/3D DNR
Audio 1 wejście oraz wyjście
Port pamięci Wbudowany slot kart Micro SD max 128GB
Alarm 2 wejścia oraz 1 wyjście
Odporność IP67, IK10
Temperatura pracy -30 ~ 60°
Zasilanie 12V DC, PoE
Pobór prądu Maksymalnie 14.7W