Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW2501T-Z-A-27135 5Mp-24854
Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW2501T-Z-A-27135 5Mp-24852
Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW2501T-Z-A-27135 5Mp-24853
Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW2501T-Z-A-27135 5Mp
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Kamera 4 w 1 Dahua STARLIGHT DH HAC HFW2501T-Z-A
  • standard przesyłu obrazu: CVI/TVI/AHD/ANALOG
  • przetwornik: 1/2.8" 5MP Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 2592x1944 (5Mpx) - 20kl/s
  • czułość: 0.005lux/F1.3 30IRE, 0lux (IR wł.)
  • obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
  • 4 diody IR LED (zasięg 80m)
  • AWB, AGC, BLC, HLC, 2D/3D DNR, WDR 120dB
  • mechaniczny filtr podczerwieni ICR
  • przełącznik DIP do zmiany systemu pracy
    wbudowany mikrofon
  • wejście audio: 1 (RCA)
  • menu OSD dostępne z poziomu rejestratora (obsługa CoC)
  • transmisja audio po przewodzie koncentrycznym
  • systemy: strefy prywatności (8 masek)
  • obudowa: klasa szczelności (IP67)
  • zasilanie: 12V DC
  • wymiary: 244.1x90.4x90.4mm
Najważniejsze cechy kamery
Kamera została wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.8" 5MP Progressive Scan CMOS, który umożliwia zapis nagrań wideo z prędkością 20 klatek na sekundę w rozdzielczości 5Mpx. Czułość w technologii Starlight oraz liczne dostępne funkcje korekty, w tym WDR, 3DNR, zapewniają znakomitą jakoś otrzymywanego obrazu.  System optyczny kamery tworzy nowoczesny obiektyw typu motozoom o ogniskowej 2.7~13.5mm, a dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni o zasięgu 80m gwarantuje prowadzenie całodobowego monitoringu z zachowaniem szczególności i czytelności uzyskiwanych nagrań. Urządzenie na swoim wyposażeniu posiada również wejście audio oraz wbudowany mikrofon. Kamera cechuje się dużym stopniem odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne (IP67). Wybór urządzenia monitorującego marki Dahua to gwarancja dużej niezawodności i wysokiej jakości wykonania w bardzo przystępnej cenie.
Wbudowane menu OSD
Wiele standardów wizji - przełącznik DIP
Prezentowana kamera marki Dahua stanowi innowacyjną serię urządzeń, które umożliwiają pracę w czterech różnych systemach monitoringu - CVI, TVI, AHD oraz analogowym CVBS. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne zwłaszcza ze względu na możliwość podłączenia kamery do zupełnie niezależnych urządzeń końcowych, pracujących w dowolnym ze wspomnianych systemów. Zmiana systemu pracy odbywa się za pomocą wyprowadzonego mikroprzełącznika i odpowiednio ułożonych pozycji zworek. Nowoczesna seria kamer 4 in 1 stanowi innowacyjną linię urządzeń, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Kamera tubowa w technologii Starlight
Jeden przewód - cztery sygnały
Transmisja na długich dystansach
Dystans DORI - znajdź optymalną kamerę dla Twojego systemu monitoringu
Ostry i przejrzysty obraz
System redukcji szumów - 3D NR
Poszerzony zakres dynamiki - WDR
Funkcja Smart IR
Kompensacja światła wstecznego - BLC
Kompensacja mocnego oświetlenia - HLC
System automatycznego balansu bieli - AWB
Maski prywatności
Skuteczny monitoring o każdej porze dnia lub nocy
Obiektyw typu motozoom
Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego to instalacje zabezpieczeń, które w maksymalnie możliwym stopniu dostosowane są do charakterystyki przestrzennej ochranianych obiektów. Możliwość prowadzenia dokładnej obserwacji miejsc o zróżnicowanej specyfice i odrębnych priorytetach bezpieczeństwa możliwa jest przy zastosowaniu kamery z odpowiednio skalibrowanym obiektywem. Kamera DH-HAC-HFW2501T-Z-A-27135 wyposażona została w regulowany obiektyw o szerokim zakresie wartości ogniskowej wynoszącej od 2.7 do 13.5mm. Dodatkowo kamera posiada zdolność zdalnego sterowania ogniskową obiektywu poprzez funkcję motozoom oraz funkcję automatycznego ustawienia ostrości autofocus. Swobodna manipulacja sposobem rejestrowania obrazu gwarantuje bezproblemowe funkcjonowanie kamery w zróżnicowanym środowisku obserwacji i skuteczne przechwytywanie nagrań z monitoringu.
Łatwy montaż
Zastosowanie
Specyfikacja techniczna:
DH-HAC-HFW2501T-Z-A-27135
Główne:
Przetwornik
1/2.8" 5MP Progressive Scan CMOS
Efektywna liczba pikseli
2592(H)×1944(V), 5.0Mpx
Migawka
1/4~1/100000s
Czułość
0.005Lux/F1.3 (30IRE)
0Lux (IR wł.)
Stosunek sygnału do szumu
<65dB
Oświetlacz
4 diody IR LED
Zasięg oświetlacza
80m (262ft)
Kontrola oświetlacza
Automatyczna / ręczna
Obiektyw
Rodzaj
Zmiennoogniskowy (Motozoom)
Ogniskowa
2.7~13.5mm (F1.3)
Kąt widzenia
H: 102° ~ 29°
Regulacja ostrości
Automatyczny / ręczny
Min. odległość ostrzenia
200mm (7.87'')
Zasięg DORI
Wykrywanie: 64m ~ 222m (210ft ~ 728ft)
Obserwacja: 26m ~ 89m (85ft ~ 292ft)
Rozpoznanie: 13m ~ 44m (43ft ~ 144ft)
Identyfikacja: 6m ~ 22m (20ft ~ 72ft)
Obraz
Maksymalna rozdzielczość
5Mpx, 2592×1944 pikseli
Prędkość i rozdzielczość przetwarzania
20 kl/s @ 5Mpx
25 kl/s @ 4Mpx / 2Mpx (1080p)
Dzień / Noc
Automatyczny (ICR) / ręczny
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR 120dB
Kontrola wzmocnienia
AGC
Redukcja szumów
2D/3D
Balans bieli
Automatyczny (AWB) / ręczny
Smart IR
Automatyczny / ręczny
Złącza
Wideo
1x 1V p-p, BNC, 75Ω
Zasilanie
1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie
Audio
1x wejście (gniazdo RCA), wbudowany mikrofon
Funkcje
Tryb pracy
HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS - Zmiana poprzez mikroprzełącznik DIP
Menu OSD
Tak
Języki OSD
Klasa szczelności
IP67
Regulacja położenia
Panorama: 0 ~ 360°
Nachylenie: 0° ~ 90°
Obrót: 0° ~ 360°
Pozostałe
Certyfikaty
CE: (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC: (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)
UL: (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Zasilanie
12V DC (±30%)
Pobór mocy
Max. 12.4W (12V DC, IR wł.)
Wilgotność
0 ~ 90% (bez kondensacji)
Temperatura otoczenia
-30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F)
Temperatura pracy
-30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F)
Materiał obudowy
Aluminium
Wymiary
244.1x90.4x90.4mm (9.61” x 3.56” x 3.56”)