Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW1200TL-0280B 2Mpix -26318
Kamera HD-CVI tubowa DH-HAC-HFW1200TL-0280B 2Mpix
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Kamera tubowa DAHUA HAC-HFW1200TL-0280B
Obudowa plastikowa, tubowa, w kolorze białym
Przetwornik 1/2.7" 2Mpx CMOS
Wbudowany obiektyw 2.8mm
Wbudowany oświetlacz z 2 diodami Smart IR
Zasięg oświetlacza do 40m
Wielojęzykowe Menu OSD
Cztery tryby pracy: CVI, TVI, AHD oraz Analog
Funkcje DWDR, AWB, BLC, ICR, AGC
Kamera firmy DAHUA z wbudowanym przetwornikiem 1/2.7" 2Mpx CMOS idealnie nadająca się do wykorzystania jej wewnątrz jak i na zewnątrz budynku dzięki ochronie IP67. Urządzenie posiada wbudowany stały obiektyw  2.8mm oraz działa w rozdzielczości 1080P(1920x1080).
1080P w trybie CVI/AHD/TVI
Funkcja Smart IR
Oświetlacz IR - Mechaniczny filtr podczerwieni
Funkcja BLC - kompensacja światła wstecznego
Ochrona IP67
Specyfikacja techniczna
Model DH-HAC-HFW1200TL-0280B
Przetwornik 1/2.7" 2Mpx CMOS
Czułość 0.02Lux / F1.85(kolor)
0Lux / F1.85(IR wł.)
Obiektyw 2.8mm
Kąt widzenia Max. 106°
Filtr Dzień/Noc Mechaniczny filtr podczerwieni
Zasięg promiennika podczerwieni do 40m, Smart IR
Menu OSD Wielojęzykowe
Funkcja DWDR
AWB
BLC
AGC
2D/3D DNR
Prędkość nagrywania 30kl/s przy 1080P
Tryby pracy CVI, TVI, AHD lub ANALOG
Audio -
Alarm -
Regulacja położenia Panorama: 0 ~ 360°
Nachylenie: 0 ~ 90°
Obrót: 0 ~ 360°
Odporność IP67
Temperatura pracy -40 ~ 60°
Zasilanie 12V DC
Pobór prądu Maksymalnie 3.0W