Strona główna1 » Przewody2 » Głośnikowe/Mikrofonowe3 » Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m
Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m

Kabel patchcord FC/PC-SC/APC 9/125 simplex 0,5m

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 16081

Cena brutto: 27,55 zł

Cena netto: 22,40 zł

Cena katalogowa: 27,55 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Posiadamy swój własny, wydajny zakład konfekcjonowania kabli połączeniowych, wytwarzający patchcordy i pigtaile z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest klientowi po przejściu dokładnych testów sprawdzających. Każdy kabel połączeniowy posiada unikalny kod oraz ma dołączony certyfikat potwierdzający jego jakość. Wszystkie zestawy są starannie wykonane, zgodnie z obowiązującymi normami.

Firma posiada duże zapasy kabli i złączy tak, aby zaspokoić indywidualne potrzeby Klientów oraz zminimalizować czas oczekiwania na zamówienie. Najbardziej popularne zestawy dostępne są z magazynu i dostarczane do Klienta następnego dnia.

 

PODSTAWOWE PARAMETRY

 
  • Wykonane na kablach stacyjnych typu ścisła tuba, simplex, duplex, heavy-duplex lub zbrojony duplex oraz na kablach liniowych
 
  • Standardowe kolory kabla stacyjnego lub ścisłej tuby:

-dla włókna 9/125 - żółty
-dla włókna 50/125 OM2 - pomarańczowy
-dla włókna 50/125 OM3 - turkusowy
-dla włókna 50/125 OM4 - liliowy
-dla włókna 62,5/125 - zielony (na życzenie klienta pomarańczowy)
 
  • Straty wtrąceniowe IL (dB)

-złącza wielomodowe - maksymalnie 0.3 dB
-złącza jednomodowe - maksymalnie 0.2 dB
 
  • Straty odbiciowe RL (dB)

-UPC - poniżej -50dB
-APC - poniżej -65dB

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Przewód głośnikowy 2x0,35 Cu OFC 100m

Przewód głośnikowy 2x0,35 Cu OFC 100m

155,82 zł brutto126,68 zł netto
Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m-22049

Kabel patchcord SC/PC-SC/PC 9/125 duplex 25m

71,64 zł brutto58,24 zł netto
Stelaż zapasu kabla 550x550 ocynkowany-22430

Stelaż zapasu kabla 550x550 ocynkowany

91,71 zł brutto74,56 zł netto
Skrzynka narzędziowa 18" Caliber K-N18S-22392

Skrzynka narzędziowa 18" Caliber K-N18S

38,14 zł brutto31,01 zł netto
Przewód RCA 2x2,2+ekran płaski czarny 100m

Przewód RCA 2x2,2+ekran płaski czarny 100m

100,00 zł brutto81,30 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl