Strona główna » Kontrola dostępu » Zwora elektromagnetyczna EL-1200TSL2 540KG
Zwora elektromagnetyczna EL-1200TSL2 540KG-37523
Zwora elektromagnetyczna EL-1200TSL2 540KG
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Sygnalizacja
Dioda LED
Opóźnienie zamknięcia drzwi
Maks. nacisk na drzwi 540 kg
Przeznaczenie Wewnętrzna
Napięcie zasilania 12V DC / 24V DC
Pobór prądu 600mA (12V DC) / 300mA (24V DC)
Sygnalizacja Tak (styk NO/NC), czujnik hallotronowy
Dioda informacyjna LED Tak
Układ czasowy Opóźnienie zamknięcia 0/3/6/9 s.
Wymiary zwory (szer. x wys. x gł.) 265 x 76 x 41 mm
Wymiary płytki (szer. x wys. x gł.) 185 x 60 x 13,5 mm
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Elektrozaczep R5 symetryczny 12V AC/DC wąski pam. -34303