Strona główna1 » Osprzęt światłowodowy2 » Akcesoria3 » Zestaw wymiennych ostrzy do narzędzia RBT
Zestaw wymiennych ostrzy do narzędzia RBT-21873

Zestaw wymiennych ostrzy do narzędzia RBT

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 20,16 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 20,16 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 17566

Cena brutto: 127,92 zł

Cena netto: 104,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 

Zestaw wymiennych ostrzy do narzędzia RBT. Komplet zawiera 10 ostrzy oraz 2 śrubki.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Źródło światła Grandway FHS2D02

Źródło światła Grandway FHS2D02

1 688,54 zł brutto1 372,80 zł netto
Taśma do kasety Cletop-S biała

Taśma do kasety Cletop-S biała

127,92 zł brutto104,00 zł netto
Płyn czyszczący ElectroWash PX Aerozol 200ml

Płyn czyszczący ElectroWash PX Aerozol 200ml

102,34 zł brutto83,20 zł netto
Rozbiegówka Fiber Ring 9/125 1000m złącza SC/PC

Rozbiegówka Fiber Ring 9/125 1000m złącza SC/PC

4 093,44 zł brutto3 328,00 zł netto
Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-M

Automat do czyszczenia ferrul Neoclean-M

409,34 zł brutto332,80 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl