Strona główna » Zasilacze » Zasilacz na szynę DIN 24V 20A NDR-480-24
Zasilacz na szynę DIN 24V 20A NDR-480-24-30947
Zasilacz na szynę DIN 24V 20A NDR-480-24
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacze ekonomiczne
  • napięcie zasilania: 90~264VAC, 124~370VDC
  • sprawność do 89%
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • temperatura pracy -20~+70°C
  • montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
  • zgodność z normą EN61000-6-2 (EN50082-2)
Dane techniczne
Producent:
Mean Well
Typ:
Stałonapięciowy
Moc:
480W
Prąd wyjściowy:
0-10000mA
Napięcie wyjściowe:
24V