Strona główna » Zasilacze » Zasilacz na szynę DIN 24V 2,5A M-SEP/HDR-60-24
Zasilacz na szynę DIN 24V 2,5A M-SEP/HDR-60-24-40976
Zasilacz na szynę DIN 24V 2,5A M-SEP/HDR-60-24
HatPol Antoni Hat
Numer katalogowy: 32094
Kod producenta: M-SEP/HDR-60-24
Kod EAN: 5907281206785
  • Recenzje produktu (0)
Cechy zasilacza:
– szeroki zakres wartości napięcia wejściowego
– posiada zabezpieczenia prądowe, przepięciowe oraz przeciwzwarciowe
– może zasilić do 20 monitorów jednocześnie
– montaż na szynie DIN
Specyfikacja:
Zasilanie: 100V-240V AC / 50Hz-60Hz
Znamionowe napięcie wyjściowe: DC 24V
Prąd znamionowy: 2,5A
Moc znamionowa: 60W
Regulacja napięcia: 21,6-29V
Temperatura pracy: – 10°C ~ 50°C
Stopień ochrony: IP20
Wymiary: 88 x 89 x 59 mm