Strona główna » Zasilacze » Zasilacz Merawex Cameleon ZM24V12A-300B-0 24V 12A
Zasilacz Merawex Cameleon ZM24V12A-300B-0 24V 12A -38596
Zasilacz Merawex Cameleon ZM24V12A-300B-0 24V 12A
Brak
Numer katalogowy: 30474
Kod producenta: ZM12V16A-300B
  • Recenzje produktu (0)
  • napięcie wejściowe jednofazowe 230Vac lub 220Vdc
  • sygnalizacja optyczna poprawnej pracy i ograniczenia prądu
  • sygnalizacja przekaźnikowa poprawnej pracy zasilacza
  • osobne złącza wyjściowe do akumulatorówp
  • praca buforowa z temperaturową kompensacją napięcia ładowania
  • praca w trybie ładowania samoczynnego
  • sygnalizacja optyczna ładowania, pracy bateryjnej i niskiego stanu baterii
  • zabezpieczenie baterii akumulatorów przed nadmiernym rozładowaniem (RGR)
  • bezpiecznik obwodu baterii
  • przełącznik prądu ładowania baterii
  • przełącznik wyboru napięcia pracy buforowej (V/ogniwo)
  • możliwość wyboru zacisków na płycie czołowej
  • wiele wersji montażowych
Napięcie zasilania AC 230V
Napięcie zasilania DC 220V
Nom. napięcie wyjściowe 24V
Moc 300W
Prąd wyjściowy 12A
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz buforowy PSB-12V5A 13,8V 5A-35024
Zasilacz buforowy PSB-12V5A 13,8V 5A
szt. Do koszyka
Zasilacz PPOŻ EN54C-3A28 27,6V/3A/2×28Ah-40400
Zasilacz PPOŻ EN54C-3A28 27,6V/3A/2×28Ah
szt. Do koszyka
Zasilacz UPS Line-in Rack RM-LI-1k2-3U-LCD-2x7-34052
Zasilacz UPS Line-in Rack RM-LI-1k2-3U-LCD-2x7
Zasilacz impulsowy wtyczkowy 12V 1,5A 2,5/5,5-37630
Zasilacz impulsowy wtyczkowy 12V 1,5A 2,5/5,5