Strona główna » Zasilacze » Zasilacz impulsowy PS-HDR-60-12 12V 4.5A szyna DIN
Zasilacz impulsowy PS-HDR-60-12 12V 4.5A szyna DIN-37394
Zasilacz impulsowy PS-HDR-60-12 12V 4.5A szyna DIN
Brak
Numer katalogowy: 29676
Kod producenta: R82532
Kod EAN: 5903260400717
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz impulsowy DIN 54W
12V 4.5A
85-264VAC
120-370VDC
Kod produktu: HDR-60-12
Producent: MEAN-WELL
Waga: 79 g
Numer celny: 8504408390
Kod producenta: HDR-60-12
Status RoHS: TAK
Dane techniczne
Producent: Mean Well
Typ: Stałonapięciowy
Moc: 54W
Prąd wyjściowy: 0-4500mA
Napięcie wyjściowe: 12V