Strona główna » Zasilacze » Hermetyczne » Zasilacz hermetyczny AD12-3751 12V 3,75A 45W
Zasilacz hermetyczny AD12-3751 12V 3,75A 45W
Mean Well Obudowy/Zasilanie
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz występuje w różnych wersjach mocowych od 10W do nawet 200W.
   Stopień ochrony IP67 – możliwość stosowania w aplikacjach wewnętrznych oraz zewnętrznych
   Szeroki zakres napięcia wejściowego 90~250VAC
   Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
   Szeroki zakres temperatury pracy
   Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe
   Metalowa obudowa
Model A12-3751
Napięcie wyjściowe 12V
Prąd znamionowy 3,75A
Zakres prądu 0 - 3,75A
Moc znamionowa 45W
Napięcie wejściowe 90-250VAC
Tolerancja napięcia +/- 6.0%
Sprawność 80%
Zabezpieczenie przeciążeniowe 140% mocy znam.
Temperatura pracy -5 ~ + 45° C
Odporność EMS EN61000-4-2,-4,-5,-11
Wymiary (dł x szer x wys) 250 x 30 x 20 mm