Strona główna » Zasilacze » Buforowe » Zasilacz buforowy PSUPS10A12CR 13,8V 10A 17Ah
Zasilacz buforowy PSUPS10A12CR 13,8V 10A 17Ah
Pulsar
  • Recenzje produktu (0)
PSUPS13.8V/12V/10A/17Ah Zasilacz buforowy do 8 kamer HD i rejestratora, z miejscem na rejestrator
  • Zasilanie: 176÷264VAC/50Hz
  • Wyjście zasilania: 8x0,75A/13,8VDC + 1x4A/12VDC
  • Prąd ładowania akumulatora: 1A
  • Miejsce na akumulator: 17Ah/12V
  • Sprawność: 80%
  • Zabezpieczenia: SCP, OLP, UVP, OVP, OHP*, tamper (otwarcie obudowy)
  • Wymiary: W=425 H=535 D=190+14 mm