Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy PSB-12V5A 13,8V 5A
Zasilacz buforowy PSB-12V5A 13,8V 5A-35024
Zasilacz buforowy PSB-12V5A 13,8V 5A
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Specyfikacja techniczna :
Zasilanie : 200÷240VAC
Wyjście zasilania : 5A/13.8VDC
Prąd ładowania akumulatora : 0.5A/1A
Sprawność : 87%
Wymiary : 129 x 40 x 98 [+/-2 mm]
Zabezpieczenia : SCP, OLP, OVP, UVP
Sygnalizacja : sygnalizacja optyczna LED
Gwarancja : 2 lata od daty produkcji
Uwagi :
- do montażu na szynie DIN wymagany uchwyt DIN3
- wyposażenie opcjonalne: zestaw zewnętrznej sygnalizacji optycznej LED PKAZ168
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz impulsowy 48V 1A-33320
Zasilacz impulsowy 48V 1A
szt. Do koszyka
Zasilacz 12V 4,8A 5,5/2,1 Polsat
szt. Do koszyka
Zasilacz DC uniwersalny JT-4096 12-24V 8 wtyków-37401
Zasilacz UPS On-Line IPS RTS-ON-2K0-2U-LCD-BC72-30501
Zasilacz UPS On-Line IPS RTS-ON-2K0-2U-LCD-BC72
Zasilacz UPS Line-in POWERbox 850VA 480W Schuko-32850
Zasilacz UPS Line-in POWERbox 850VA 480W Schuko