Strona główna » Zasilacze » Buforowe » Zasilacz buforowy PSB-12V15A 13,8V 15A
Zasilacz buforowy PSB-12V15A 13,8V 15A-34956
Zasilacz buforowy PSB-12V15A 13,8V 15A
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy PSB-12V15A.
Zasilacz buforowy przeznaczony jest do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia 12V DC (+/-15%). Zasilacz dostarcza napięcia U=13,8V DC o wydajności prądowej:
1. Prąd wyjściowy 13A + 2A ładowanie akumulatora
2. Prąd wyjściowy 11A + 4A ładowanie akumulatora
Sumaryczny prąd odbiorników + akumulator wynosi max. 15A