Strona główna » Zasilacze » Buforowe » Zasilacz buforowy impulsowy HPSB-12V10A-C 12V 10A
Zasilacz buforowy impulsowy HPSB-12V10A-C 12V 10A -35856
Zasilacz buforowy impulsowy HPSB-12V10A-C 12V 10A
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Należy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe chłodzenie zasilacza podczas pracy!
Rodzaj zasilacza:
Impulsowy
Napięcie wejściowe:
200 V ... 240 V AC
Napięcie wyjściowe:
11.0 V ... 13.8 V (praca buforowa)
Wydajność prądowa (łączna):
10 A
Prąd ładowania akumulatora:
1 A / 4 A
Moc:
138 W
Liczba wyjść:
Zabezpieczenia:
  • Przeciwzwarciowe
  • Przeciążeniowe
  • Przeciwprzepięciowe
  • Antysabotażowe
  • Odwrotne podłączenie
  • Przed nadmiernym rozładowaniem
Kontrola pracy zasilacza:
  • Sygnalizacja obecności zasilania sieciowego AC
  • Sygnalizacja obecności napięcia wyjściowego DC
  • Ładowanie akumulatora
Miejsce na akumulator:
12V/17Ah
Maks. wymiary akumulatora:
250  x 172  x 100 mm
Waga:
2.52 kg
Wymiary:
305  x 305  x 113 mm
Producent / Marka:
PULSAR
Gwarancja:
2 lata
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz buforowy AWZ230 13,8V/2A 7Ah LM