Strona główna » Zasilacze » Zasilacz buforowy AUPS-100-120-XL1 12V 8A zewn.
Zasilacz buforowy AUPS-100-120-XL1 12V 8A zewn.-36829
Zasilacz buforowy AUPS-100-120-XL1 12V 8A zewn.
Brak
Numer katalogowy: 29203
Kod producenta: AUPS-100-120-XL1
Kod EAN: 5902143691204
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy SMPS 12V, Vin 230VAC, Vout 10,8...13,8VDC, Iout 8A, Ich 1 / 2A, Pout 100W, obudowa zewnętrzna ABOX-XL1 (1x AKU 18Ah)
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • szybkie ładowanie akumulatora prądem do 2A
  • zabezpieczenia przeciwzwarciowe (SCP), przeciążeniowe (OLP), termiczne (OHP) i przepięciowe
  • możliwość uruchomienia bez zasilania sieciowego (z akumulatora)
  • wyjścia techniczne OUF i ACF (kontrola pracy oraz integracja z innymi systemami)
  • łatwy montaż dodatkowych modułów posiadających otwory w rastrze 10,8 mm
  • możliwość schowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
  • w komplecie 4 uchwyty umożliwiające montaż obudowy bez naruszania stopnia ochrony IP56
INFORMACJE DODATKOWE:
  • zastosowanie dodatkowej przetwornicy serii ASUC pozwala na podniesienie napięcia wyjściowego i dostosowanie go do wymogów instalacji (np. do 24 / 48 / 55 VDC)
  • dla odbiorników wymagających stabilnego zasilania 12 VDC takich jak rejestratory oraz dyski sieciowe NAS zalecamy zastosowanie dodatkowego moduły stabilizującego serii AVC lub AVIC
Układ jest przystosowane do pracy z akumulatorami bezobsługowymi SLA (żelowe oraz AGM).
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Dane techniczne
Typ zasilacza:
Buforowy SMPS
Napięcie wyjściowe:
10,8 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy - ciągły:
8 A
Prąd wyjściowy - maksymalny:
10 A
Moc zasilacza - ciągła:
100 W
Moc zasilacza - maksymalna:
120 W
Sprawność:
90% @100 W
Napięcie wejściowe:
190 ... 260 VAC, 50 Hz
Zabezpieczenie wejścia zasilacza:
Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15 A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza:
Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 12 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora:
Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,8 V Bezpiecznik topikowy 10 A
Uruchomienie przy braku zasilania AC:
Przycisk START
Prąd ładowania akumulatora:
1 A lub 2 A
Akumulator:
Żelowy lub AGM 12V / 7Ah ... 18Ah
Sygnalizacja napięcia z sieci:
LED_AC (żółty) - obecność napięcia sieci
Sygnalizacja napięcia wyjściowego:
LED 1 (zielony) - obecność napięcia wyjściowego
Sygnalizacja akumulatora:
LED 2 (czerwona) - ładowanie akumulatora
Zakres temperatur pracy:
-25°C ... +50°C
Wymiary (S x W x G):
220 x 300 x 120 mm