Strona główna » Systemy CCTV » Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe PTU-54-EXT/PoE
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe PTU-54-EXT/PoE-31368
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe PTU-54-EXT/PoE
  • Recenzje produktu (0)
W porównaniu do poprzednich serii, znacznie lepsze parametry transmisyjne i wytrzymałościowe dla długookresowych odciążeń prądowych. Obwody drukowane z kontrolą impedancji oraz lepszej jakości gniazda RJ-45, zapewniają mniejsze przesłuchy i tłumienia linii transmisyjnych a nowe rozwiązania oraz komponenty dostarczają poprawną obsługę i ochronę PoE do 60W (HiPoE).
Moduł przeznaczony jest do montażu w dedykowanych panelach Rack 19", model PTU/PTF-5-RACK (do 4 szt), tworząc kompletne wielokanałowe systemy ochronne. Stosując moduły różnych modeli w jednym panelu, uzyskujemy systemy o zróżnicowanym przeznaczeniu i poziomie ochronnym.
NAZWA PARAMETRU
WARTOŚĆ
Linia danych
Ilość kanałów LAN
4
Obsługiwane typy sieci LAN
10Base-T, 100Base-T, skrętka kategorii 5, 5e, i 6
Złącze wejściowe (przewód)
Złącze LSA (Krone)
Złącze wyjściowe (urządzenie)
Gniazdo RJ-45
Rodzaje stosowanych przewodów
UTP / FTP kategorii 5, 5e i 6
Napięcie znamionowe DC (linia-ziemia) UN
90V DC
Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-ziemia) UC
110V DC
Poziom ochrony 1kV/μs (linia-ziemia) UP
600V
Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-ziemia ) Iimp
2kA na każdą żyłę przewodu (14kA łącznie)
Napięcie znamionowe DC (linia-linia) UN
3,3V DC
Napięcie maksymalne pracy trwałej (linia-linia) UC
3,5V DC
Poziom ochrony 1kV/μs (linia-linia) UP C3
8V
Prąd wyładowczy (8/20µS, linia-linia ) Iimp
2kA z uwzględnieniem działania MOSFET
Chronione Linie
Pojemność (linia-linia) @1MHz
6-15pF
Pojemność (linia-ziemia) @1MHz
1-2pF
Rezystancja szeregowa
6Ω / linię
Prąd znamionowy IN
300mA / linię
Ilość stopni ochronnych
3 (GDT, MOSFET, TVS)
Element odsprzęgający
Super szybki bezpiecznik MOSFET
Linia PoE
58V DC
64V DC
Poziom ochrony UP
93V
100A
2kA
Chronione pary
Standard pracy PoE
zgodny z IEEE 802.3af/at/bt-typ 3 (HiPoE, UPOE)
Straty mocy PoE na obwodach ochronnych
IEEE 802.3af, opcja A: 0,6W @48VDC
IEEE 802.3af, opcja B: 0,35W @48VDC
IEEE 802.3at, opcja A: 1,6W @54VDC
IEEE 802.3at opcja B: 0,6W @54VDC
IEEE 802.3bt, Typ 3, opcja AB: 1,2W @54VDC
*) dane dla maksymalnego przewidzianego obciążenia
Cechy wspólne
Wymiary
100 x 90 x 18 (mm)
Zastosowanie
Wewnątrz
Sposób montażu
Montaż w obudowie RACK 19"