Strona główna » Akcesoria elektryczne » Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 25A HNC-25/2/003
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 25A HNC-25/2/003-32886
Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 25A HNC-25/2/003
Brak
  • Recenzje produktu (0)
WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY P 302 2P 25A 30MA TYP AC SERII TX3
Charakterystyka ogólna
Wyłączniki różnicowoprądowe P 300 serii TX3
  • Zgodne z normą EN 61008-1
  • Typ AC - wykrywa prądy różnicowe sinusoidalne przemienne
  • Typ A - wykrywa prądy różnicowe sinusoidalne przemienne oraz pulsujące stałe
Parametry produktu
Dwubiegunowe 230 V~
Typ AC
  • Znamionowy prąd różnicowy: 30 mA
  • Prąd znamionowy: 25 A
  • Szerokość w modułach 17,5 mm: 2