Switch D-Link DGS-1210-48 44xGE 4xSFP GE
  • Recenzje produktu (0)
Dane techniczne:
Kod Producenta DGS-1210-48
Liczba portów 1000 Mbps 44 szt.
Porty mini-GBIC 4 sloty SFP
Liczba slotów 4 szt.
Przepustowość Magistrala 96Gbps
Trunk Tak
Spanning Tree 802.1D STP, 802.1w RSTP
Zarządzalność Zarządzanie przez Internet z wykorzystaniem graficznego interfejsu użytkownika
Narzędzie SmartConsole
Interfejs linii poleceń (ang. Command Line Interface – CLI) poprzez Telnet
Obsługa oprogramowania do zarządzania siecią D-View SNMP
VLAN Tagowanie 802.1Q
Maksymalnie 256 grup statycznych VLAN
Maksymalnie 4094 identyfikatorów VLAN
Sieć zarządzania VLAN
Asymetryczna sieć VLAN
Funkcja Auto Voice VLAN
Gwarantowana jakość usług (Quality of Service - QoS)
Montaż w szafach RACK 19" Rack 1U
Możliwość mocowania do podłoża Nie
Rozmiar tablicy adresów MAC 8K
Algorytm przełączania Store And Forward
Bufor pamięci 1MB
Zasilanie 100 do 240 VAC 50/60 Hz
Wysokość 44 mm
Szerokość 440 mm
Głębokość 210 mm