Strona główna » RTV / SAT » Sat uchwyt masztu murowy UML-38L40
Sat uchwyt masztu murowy UML-38L40-35897
Sat uchwyt masztu murowy UML-38L40
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Materiał: Metal
Średnica: Ø 38 mm
Wysokość: 110 mm
Dystans od powierzchni montażu: 405 mm
Mocowanie: 4  x Kołki rozporowe
Wybrane cechy:
Całość ocynkowana galwanicznie
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Cyna z kalafonią 100g 1,5mm-36697
Cyna z kalafonią 100g 1,5mm