Strona główna » Elementy montażowe » Rura karbowana QRK110FLEX 110/94 niebieska 50m
Rura karbowana QRK110FLEX 110/94 niebieska 50m -34737
Rura karbowana QRK110FLEX 110/94 niebieska 50m
Brak
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: 27361
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: 50m/rolka
  • Recenzje produktu (0)
Kolor:Niebieski
Materiał:Tworzywo sztuczne
Model:Elastyczne/giętkie
Model/kształt/forma:Karbowana zewnętrznie, ząbkowana wewnętrznie
Powierzchnia polerowana:nie
Przezroczysty:nie
Średnica wewnętrzna:94 mm
Średnica zewnętrzna:110 mm
Zabezpieczenie powierzchni:Inne
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Uchwyt otwardy do rur elektroinst. U-13B biały-36140
szt. Do koszyka
Łącznik modularny UTP kat.6 8p8c RJ-45 LNBG-33462
Łącznik modularny UTP kat.6 8p8c RJ-45 LNBG
szt. Do koszyka
Zaślepka przelotka kablowa 20mm 13/16 cala-42515
Zaślepka przelotka kablowa 20mm 13/16 cala