Strona główna » Systemy RACK » Patchpanele » Patchpanel 8xPoE 550mA 19cali ZR48-158/POE-8
Patchpanel 8xPoE 550mA 19cali ZR48-158/POE-8
  • Recenzje produktu (0)
ZR48-158/POE-8 jest urządzeniem w którym połączono zasilacz 48V z adapterem PoE 8-portowym. Adapter umożliwia wprowadzenie napięcia zasilania PoE do typowej skrętki komputerowej. Takie rozwiązanie pozwala dostarczyć zasilanie i dane jednym przewodem do różnych urządzeń sieciowych.
SPECYFIKACJA
Rodzaj zasilacza: Impulsowy
Napięcie wejściowe: 230 V AC
Napięcie wyjściowe: 48 V DC
45.6 … 52.8 V DC - Regulacja napięcia wyjściowego
Maksymalny prąd wyjściowy: 3.3 A
550 mA / Wyjście
Moc wyjściowa: 160 W
Liczba wejść: 8 szt. (RJ-45)
Liczba wyjść: 8 szt. (RJ-45)
Zabezpieczenia:
  • 8 bezpieczników polimerowych PTC - 550 mA
  • Przeciwprzepięciowe
  • Przeciwzwarciowe
  • Przeciążeniowe
Wybrane cechy: Numery pinów złącza RJ-45
  • DATA 1, 2 i 3, 6
  • Zasilanie 4, 5 (+) i 7, 8 (-)
  • Obsługiwana prędkość transmisji 10 / 100 Mb/s
  • Maksymalne obciążenie jednego portu 550 mA
Diody sygnalizacyjne: Zasilanie
Obudowa: 1 U Rack 19"