Strona główna » Mierniki / Testery » Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34383Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34384Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34385Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34386
Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34383
Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34384
Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34385
Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz-34386
Oscyloskop cyfrowy Uni-T UPO2104E 4x100 MHz
Brak
  • Recenzje produktu (0)
Szerokość pasma analogowego: 100 MHz
Czas narastania: <=3,5 ns
Liczba kanałów: 4
Częstotliwość próbkowania: 1 GS/s
Głębokość pamięci: 56 Mpts (1 kanał)
Szybkość przechwytywania przebiegu: 83,000 wfms/s
Podstawa czasu: 5 ns/div~50 s/div
Impedancja wejściowa: (1MOhm ±2%) / (21 pF ±3 pF)
Czułość odchylenia pionowego: 1 mV/div~20 V/div (1M?)
Dokładność wzmocnienia sygnału: <=±4%
Opcje dekodowania magistrali szeregowych: RS232, I2C
Typy wyświetlenia wyników: Display 5 measurements at the same time
Statystyki pomiarów: Average, Max, Min, odchylenie standardowe
Okno częstotliwości: 6 bitów
Interfejsy: USB-Host, USB-Device, LAN, EXT Trig, AUX Out
Cechy ogólne:
Zasilanie: 100V~240 VAC, 45-440 Hz
Wyświetlacz: 8” TFT LCD, WVGA (800 x 480 px)
Waga: 3,5 kg
Wymiary: 336 x 164 x 108 mm