Mini-mufa GFP-4DROP dedykowana do kabli typu drop (1-4F).
Umożliwia umieszczanie do 4 spawów. Całość wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością. W środku wyjmowana gumowa uszczelka zapewniająca szczelność. Mufka zamykana na dwa zatrzaski - nie są potrzebne narzędzia. Możliwość montażu naściennego dzięki dwóm otworom umieszczonym po obu końcach mufki.
Dane techniczne:
Wymiary: 160x45x14mm
IP65 (EN60529)
System IP oznacza stopień ochrony zapewnianej przez obudowy przed dostępem do części niebezpiecznych, wnikaniem obcych ciał stałych, wnikaniem wody oraz system podawania dodatkowych informacji związanych z taką ochroną.
Prezentowany produkt posiada następujące właściwości:
ochrona przed dostępem do części niebezpiecznych drutem
ochrona pyłoszczelna
ochrona przed strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnej strony
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.