Strona główna » Systemy PPOŻ » Moduł zasilacza IFM24160 PREVIDIA
Moduł zasilacza IFM24160 PREVIDIA-42734
Nowość
Moduł zasilacza IFM24160 PREVIDIA
Brak
Numer katalogowy: 33569
Kod producenta: IFM24160
  • Recenzje produktu (0)
Moduł zasilacza. Maksymalny dostępny prąd 5,2A, 160W
4A na podzespoły + 1,2A ładowanie dwóch akumulatorów 12V@17/24Ah
2 programowalne wyjścia potencjałowe NAC/AUX po 1,5A każde (można ustawić np 2 szt AUX lub nadzorowane NAC dla sygnalizatorów)
1 programowalny przekaźnik 5A@30V. Do 4 szt w klastrze, po 1 szt na obudowę