Strona główna » Narzędzia » Lutownice i Akcesoria » Lutownica oporowa 40W SI-129B-40 Pro's Kit
Lutownica oporowa 40W SI-129B-40 Pro's Kit-24117
Lutownica oporowa 40W SI-129B-40 Pro's Kit
  • Recenzje produktu (0)
Zasilanie
220~240V AC
Moc
40W
Temperatura lutowania
450°C±10%