Strona główna » Narzędzia » Lutownice i Akcesoria » Lutownica oporowa 30W SI-129B-30 Pro's Kit
Lutownica oporowa 30W SI-129B-30 Pro's Kit-24116
Lutownica oporowa 30W SI-129B-30 Pro's Kit
  • Recenzje produktu (0)
Zasilanie
220 ~240V AC 50Hz
Moc maksymalna
30W
Temperatura lutowania
400°C±10%