Strona główna » Akcesoria audio » Kolumna głośnikowa PA PTS300-W-16
Kolumna głośnikowa PA PTS300-W-16 -41277
Kolumna głośnikowa PA PTS300-W-16
Brak
Numer katalogowy: 32294
Kod producenta: PTS300-W-16
  • Recenzje produktu (0)
2 wysokiej klasy głośniki pełnopasmowe (6.6cm)
  • Odpowiednia do emisji mowy oraz tła muzycznego
  • Aluminiowa obudowa w kolorze białym z maskownicą
  • 2-żyłowy kabel połączeniowy (1.5m)
  • W komplecie uchwyt montażowy
Aktywny/pasywny
pasywny
Technika
przewodowa
Moc znamionowa RMS
12 W
Impedancja
16 Ω
Pasmo przenoszenia
120-20 000 Hz
Liczba przetworników
2
Skuteczność
94 dB/W/m
Max SPL
104 dB
Szerokość
95 mm
Wysokość
310 mm
Głębokość
85 mm