Strona główna » Systemy CCTV » HIKVision » Kamery IP » Kamera IP tubowa DS-2CD2023G0-I 2Mpix 2,8mm
Kamera IP tubowa DS-2CD2023G0-I 2Mpix 2,8mm-22348
Kamera IP tubowa DS-2CD2023G0-I 2Mpix 2,8mm
HIKVision
  • Recenzje produktu (0)
DS-2CD2023G0-I 2.8mm
Podświetlacz EXIR IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni ICR umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Obudowa o klasie szczelności IP67 oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Posiada szereg funkcji obróbki sygnału, zmniejszających szumy i podnoszących jakość obrazu (WDR 120dB, 3D DNR). Kamera może być zasilana bezpośrednio z sieci Ethernet dzięki obsłudze technologii PoE (standard IEEE 802.3af) lub tradycyjnie, za pomocą zasilacza DC 12V.
Charakterystyka produktu
  • przetwornik obrazu: 1/2.8” Progressive Scan CMOS
  • rozdzielczość: 25kl/s dla 1920×1080, 1280x960, 1280×720
  • obiektyw o ogniskowej 2.8mm F2.0, kąt widzenia: 103°
  • czułość: 0.01 Lux dla F1.2 przy AGC-wł. , 0Lux przy IR-wł.
  • szybkość migawki: 1/3s ~ 1/100000s
  • mechaniczny filtr podczerwieni - ICR
  • promiennik podczerwieni EXIR: zasięg 30m
  • kompresja wideo: H.265, H.265+, H.264+, H.264
  • trzy strumienie transmisji danych
  • funkcje: dzień/noc, detekcja ruchu, maski prywatności, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI
  • możliwość połączenia się przez WEB, VMS oraz aplikacje na urządzenia mobilne
  • wsparcie standardu ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI
  • gniazdo kart microSD/SDHC/SDXC (128GB)
  • obudowa: klasa szczelności IP67
  • zasilanie: 12VDC lub PoE (IEEE 802.3af)
Specyfikacja techniczna
Model
DS-2CD2023G0-I
Kamera
Sensor obrazu
1/2.8” Progressive scan CMOS
Elektroniczna migawka
1/3s ~ 1/100000s
Mini. oświetlenie
0.01 lux (F1.2, AGC-wł.), 0.028 lux (F2.0, AGC-wł.)0lux przy IR-wł.
Dzień / Noc
Obiektyw
2.8mm F2.0 (kąt widzenia:103º)
Promiennik EXIR IR
Zasięg do 30m
Funkcje poprawy obrazu
WDR 120dB, 3D DNR, BLC
Zakres ruchu (uchwyt)
Poziom:0-360º, Pion:0-90º, Rotacja:0-360º
Kompresja
Kompresja wideo
Główny strumień: H.265/H.264
Podstrumień: H.265/H.264/MJPEG
Trzeci strumień: H.265/H.264
H.264 typ
Main Profile/High Profile
H.264+
Główny strumień i podstrumień
H.265 typ
Main Profile
H.265+
Główny strumień i podstrumień
Bitrate wideo
32Kbps do 16Mbps
Wideo
Rozdzielczość max.
1920x1080
Główny strumień
25kl/s (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280×720)
Podstrumień
25kl/s (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240)
Trzeci strumień
Funkcje obrazu
BLC/3D DNR
ROI
Tak
Dzień/Noc
Auto/Terminarz
Sieć
Interfejs
RJ-45 (10/100Base-T)
Funkcje sieciowe
Funkcje dodatkowe
Magazynowanie danych
Lokalne: Obsługa kart microSD/SDHC/SDXC (128GB); Zdalne: NAS(NFS, SMB/CIFS), ANR
Standardy
ONVIF (profil S, profil G), ISAPI
Dostęp zdalny
WEB, VMS oraz aplikacje na urządzenia mobilne (Android, Apple IPhone, IPad)
Inteligentna analiza obrazu
Zdarzenia
Przekroczenie wirtualnej linii, detekcja intruza, detekcja twarzy
Przekroczenie linii
Przekroczenie predefiniowanej wirtualnej linii
Detekcja intruza
Poruszanie się po wyznaczonym terenie
Funkcja ROI
1 obszar dla głównego strumienia i podstrumienia
Parametry pracy
Zasilanie
12 VDC ± 25%, PoE (802.3af Class3)
Pobór mocy
Max. 6W, PoE 7.5W
Temp. pracy
-30°C do +60°C
Obudowa
IP67, zabezpieczenie przed wyładowaniami TVS 2000V oraz zwarciami