Kamera IP tubowa DH-IPC-HFW2531T-ZS-27135-S2 5Mpix-28509
Kamera IP tubowa DH-IPC-HFW2531T-ZS-27135-S2 5Mpix
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Kamera IP w obudowie tubowej; przetwornik 1/2.7” 5Megapixel progressive CMOS; obiektyw motozoom 2.7 mm–13.5 mm; max. rozdzielczość 2592×1944 (5Mpx); Funkcje: WDR 120dB, BLC/HLC, AWB, AGC, 3D-DNR, ROI, Smart IR, mirror; zasięg IR do 60m; klasa obudowy IP67.
Dane techniczne:
Standard:
TCP/IP
Przetwornik:
1/2.7” 5Megapixel progressive CMOS
Wielkość matrycy:
5 Mpx
Rozdzielczość:
2592×1944(2592×1944); 2688×1520(2688×1520);
3M(2048×1536); 2304×1296(2304×1296);
1080p(1920×1080); 1.3M (1280 × 960);
720p(1280×720); D1(704× 576/704×480);
VGA(640×480); CIF(352×288/352×240)
Obiektyw:
motozoom 2.7 mm–13.5 mm
Kąt widzenia:
100°–26°
Zasięg oświetlacza podczerwieni (IR):
do 60 m
Interfejs sieci:
RJ-45 (10/100 Base-T)
Protokoły sieciowe:
IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP;
RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS;
UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; 802.1x;
Bonjour
Max. liczba użytkowników on-line:
20
Wybrane funkcje:
  • WDR 120dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • Strefy prywatności
  • Detekcja ruchu
  • ROI - konfigurowalne obszary zainteresowania
  • Automatyczny balans bieli
  • Smart IR
Gniazdo kart pamięci:
Obsługa kart microSD do 256GB; możliwy zapis lokalny
Obudowa:
bullet , Metalowa
Kolor:
Biały
Klasa szczelności:
IP67
Wandaloodporność:
nie
Temperatura pracy :
-30 °C ... 60 °C
Zasilanie:
12V DC/PoE (802.3af)
Pobór mocy:
< 9.9W
Waga:
1.10 kg
Wymiary:
244.1 mm × Φ90.4 mm