Kamera IP kopułowa DS-2CD2H35FWD-IZS 3Mpix 2,8-12m
HIKVision
  • Recenzje produktu (0)
Podstawowe parametry kamery DS-2CD2H35FWD-IZS 2.8-12mm HIKVISION:
  • Technologia IP 3.0 MPx
  • Rozdzielczość: 2048 x 1536 px
  • Obiektyw: 2.8-12 mm
  • Czułość (minimalne oświetlenie): 0 lux przy włączonym IR
  • Oświetlacz IR: zasięg do 30 metrów
  • 1 wejście / 1 wyjście audio
  • 1 wejście / 1 wyjście alarmowe
  • Dodatkowe wyjście BNC
  • Klasa szczelności IP67, obudowa IK10
  • Standardy: ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), CGI, ISAPI
Funkcje kamery tubowej:
Parametry techniczne DS-2CD2H35FWD-IZS HIKVISION:
  DS-2CD2H35FWD-IZS (2.8-12 mm) 3 MP Ultra-Low Light Network Turret Camera
Kamera
Przetwornik 1/2.8" CMOS Progressive Scan
Rozdzielczość max. [px] 2048 x 1536
Czułość (minimalne oświetlenie)
Kolor: 0.005 lux / F1.2, AGC On (0 Lux przy włączonym IR)
Kolor: 0.0089 lux / F1.4, AGC On (0 Lux przy włączonym IR)
Prędkość migawki [s] 1/3 ~ 1/100 000
Dzień / Noc Mechaniczne filtr podczerwieni ICR
Zasięg promiennika IR Max. do 30 m
Cyfrowa redukcja szumów 3D DNR
WDR 120 dB
Regulacja 3-Axis [°] Pozioma: 0~355
Pionowa: 0~75
Obrót: 0~360
Obiektyw
Obiektyw regulowany
2.8-12 mm
Apertura
F1.6
Kąty widzenia [°]
Poziome pole widzenia: 97 do 33
Pionowe pole widzenia: 69 do 25
Pole widzenia po przekątnej: 130 do 41
Mocowanie Φ14
Kompresja audio / video
Bitrate / wideo / 32 kbps ~ 16 Mbps
Klatki wideo
2048 x 1536: 25 kl/s
Kompresja wideo
  • główny strumień: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
  • drugi strumień: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
  • trzeci strumień: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
Typ strumienia H.264 Profil główny / Profil wysoki
Typ strumienia H.265 Profil główny
Kompresja audio G722.1/G711ulaw/G711alaw/G726/MP2L2
Bitrate / audio / 32 kbps ~ 128 kbps
Inteligentne funkcje
Wykrywanie twarzy Pojawienie się i wykrycie twarzy
ROI Obsługa jednego regionu dla każdego strumienia
Sieć
Pamięć
  • Obsługa kart MicroSD/SDHC/SDXC o maksymalnej pojemności 128 GB
  • NAS (NFS/SMB/CIFS)
  • ANR
Standard ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), CGI, ISAPI
Podgląd na żywo Do 6 kanałów jednocześnie
Klient iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200
Obsługa w przeglądarkach IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+
Komunikacja
Komunikacja 1x RJ-45 10/100 Mbps
Audio 1 wejście (3.5 mm), 1 wyjście (3.5 mm)
Alarm
1 wejście, 1 wyjście (max. 12 VDC, 30 mA)
Wyjście wideo 1 Vp-p wyjście kompozytowe (75Ω / BNC)
SVC Wsparcie dla kompresji H.264
Pozostałe
Temperatura pracy / wilgotność -30ºC ~ +60ºC / 95%
Napięcie zasilania 12 V DC
PoE 802.3af
Pobór prądu / moc
12V DC: 0.92 A, max. 11 W
PoE (802.3at, 37 V do 57 V): max. 0.35 A ÷ 0.22 A, max. 12.5 W
Klasa szczelności
IP67, IK10
TVS 2000V