Strona główna » Systemy CCTV » Dahua » Kamery IP » Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2
Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2-28468
Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDW2531T-ZS-27135-S2
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Dane techniczne::
Standard:
TCP/IP
Przetwornik:
1/2.7” 5Megapixel progressive CMOS
Wielkość matrycy:
5 Mpx
Rozdzielczość:
2688 × 1520 (2688 × 1520); 2560 × 1440 (2560 × 1440);
2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M
(1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 ×
480); VGA (640 ×480); CIF (352 × 288/352 × 240)
Obiektyw:
2.7 mm–13.5 mm motozoom
Zasięg oświetlacza podczerwieni (IR):
do 40 m
Interfejs sieci:
RJ-45 (10/100Base-T)
Protokoły sieciowe:
IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP;
RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS;
UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; 802.1x;
Bonjour
Max. liczba użytkowników on-line:
20
Wybrane funkcje:
  • WDR - 120dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • ROI - konfigurowalny obszar zainteresowania
  • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • Strefy prywatności
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Automatyczny balans bieli
  • Smart IR
Obudowa:
kopułowa, metalowa
Kolor:
Biały
Klasa szczelności:
IP67
Gniazdo kart pamięci:
Wbudowane gniazdo na karty MicroSD do 256GB
Temperatura pracy :
-40 °C ... 60 °C
Zasilanie:
12V DC/PoE (802.3af)
Waga:
0.88 kg (w opakowaniu)
Wymiary:
108.3 mm × Φ122 mm