Strona główna » Systemy CCTV » Dahua » Kamery IP » Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDBW4231FP-M12-0280B
Kamera IP kopułowa DH-IPC-HDBW4231FP-M12-0280B
Dahua
  • Recenzje produktu (0)
Cechy produktu:
  • przetwornik: 1/2.8", 2 MPX Progressive scan, CMOS
  • ilość klatek: 1~30fps@1080p
  • kompresja wideo: H.265/MJPEG
  • obiektyw stałoogniskowy 2.8 mm (opcja: 3.6 mm i 6 mm)
  • funkcje: WDR 120dB, Dzień/noc (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
  • zasięg promienników podczerwieni: do 30 m
  • złącze M12
  • obsługa kart SD
  • dużo opcji monitoringu sieciowego:
    • podgląd za pośrednictwem Internetu,
    • CMS (DSS/PSS)
    • DMSS
  • stopień ochrony: IP66
  • zasilanie: 12VDC, PoE